Certificerede fagpersoner // 2016 // hold 1

Certificeringshold i forbindelse med den 1-årig efteruddannelse i NeuroAffektiv Udviklingspsykologi med børn og familier

Ann-Dorthe Petersen

SE-terapeut.
Grunduddannelse sygeplejerske.
Privat praktiserende i
Østjylland/ Århus.

E-mail
annd.petersen@gmail.com

Tea Thyrre Sørensen

Musikpædagog, selvstændig konsulent
og underviser.

Bosat i Århusområdet.

E-mail:
tea@thyrresoerensen.dk

Dorthe M. N. Agervig

Familiehuset,
Frederikshavn Kommune
Familiekonsulent

E-mail:
dmna@frederikshavn.dk

Helle Olsen

Familiehuset,
Frederikshavn Kommune
Familiekonsulent

E-mail:
heon@frederikshavn.dk

Kristian Jakobsen

Centerafdelingen, Tåsingeskolen,
Svendborg Kommune

E-mail:
kristian_jakobsen@hotmail.com

Linda Falk Larsen

Byhaveskolen,
Svendborg Kommune
Lærer samt
pædagogisk konsulent

E-mail:
lindafalk73@gmail.com

Mette Kirstine Nørgaard Sloth

Sundhedsplejerske i
Thisted kommune.

E-mail:
mkns@thisted.dk

Anita Wøldike

Sundhedsterapeut, Bornholm

E-mail:
awoeldike@gmail.com

Annette Esmann Nielsen

Åkanden, Ringsted Kommune
Leder

E-mail:
aes@ringsted.dk

Pernille Gildsig

Center For Familiepleje,
Københavns kommune
cand. psych.

E-mail:
v235@sof.kk.dk
gildsig@gmail.com

Susanne Thorn

Børnehuset Bryggen
Pædagog med bat. i
psykologi fra DPU

E-mail:
susanne@minpost.dk

Tom Lasse Virik

Sandefjord, Norge
Selvstendig terapeut og
underviser.
Barnevernspedagog.

E-mail:
kunstprosess@gmail.com

Bolette Juul Jensen

Elmehuset/ Køge Kommune
Familiebehandler

E-mail:
bolette.j.jensen@koege.dk

Henning Jensen

Familiekonsulent i PFI
Guldborgsund Kommune

E-mail:
hje@guldborgsund.dk

Jeanette Gundoph Meilgaard

Familiekonsulent i PFI
Guldborgsund Kommune

E-mail:
jgr@guldborgsund.dk

Johnny Grivne

Familiekonsulent i PFI
Guldborgsund Kommune

E-mail:
jeca@guldborgsund.dk

Sussie Vallesholm

Familiekonsulent i PFI
Guldborgsund Kommune

E-mail:
sva@guldborgsund.dk

Natalia Piróg Jensen

Cand.psych
PPR Lejre Kommune

E-mail:
natalia.pirog.jensen@icloud.com